Spôsoby doručenia

Vždy sa snažíme doručiť zážitok naším zákazníkom čo najskôr. U všetkých možností prepravy okrem dopravy na pobočku Zásielkovne je garantované doručenie do dvoch pracovných dní, ak je objednávka uskutočnená do 12:00.

Mohlo by Vás zaujímať: Spôsoby platby

Expresná balíková služba UPS

Objednávka odoslaná v pracovný deň a pracovný čas Vám bude doručená do 2 pracovných dní (ak je vykonaná do 12:00) v darčekovom balení. Objednávka odoslaná po 12. hodine Vám bude doručená do 3 pracovných dní od objednania.

  • doručenie druhý pracovný deň po odoslaní
  • vodič vás bude v deň doručenia telefonicky kontaktovať, aby si s vami dohodol podrobnosti odovzdania, oznámi vám približný čas doručenia, výšku dobierky a ďalšie prípadné náležitosti
  • zásielku vám štandardne doručíme v rozmedzí 8-18 hodín v pracovné dni (presnú dobu doručenia nemožno ovplyvniť, ale je možné ju upresniť po kontakte s vodičom). V prípade nezastihnutia vám zanecháme oznámenie a balík sa pokúsime doručiť ešte raz nasledujúci pracovný deň

Reklamácia poškodenej zásielky

Príjemca je povinný upozorniť na zrejmé alebo na povrchu zásielky poznateľné poškodenie alebo zrejmé a mimo poznateľné čiastočné straty zásielky ihneď po prevzatí zásielky. Ak poškodenie zásielky nie je viditeľné v čase dodávky, je možné ju reklamovať v lehote dvoch pracovných dní po jej dodaní (zásielka musí byť predložená v stave, v ktorom bola dodaná a musí byť doložené, že k jej poškodeniu alebo k úbytku jej obsahu nedošlo až po dodaní). Zásielky, u ktorých bola závada zrejmá už pri dodaní a ktoré neboli ihneď reklamované, nebude už neskôr možné reklamovať.

Epoukaz

Ak potrebujete darček ihneď a stačí Vám iba certifikát, tak Epoukaz je pre Vás ideálnym variantom. Ušetríte peniaze za poštovné i čas. Po odoslaní objednávky Vám bude v potvrdzovacom emaile zaslaný certifikát s blahoželaním a menom obdarovaného. Tento certifikát stačí len vytlačiť a odovzdať obdarovanému. U tohto expresného doručenia Epoukazu je možnosť platby kartou, prevodom alebo on-line prevodom cez internetové bankovníctvo. Pri platbe kartou a on-line prevodom Vám Epoukaz príde ihneď v potvrdzovacom emaily, pri platbe prevodom Vám certifikát bude zaslaný po pripísaní čiastky na náš účet v pracovnej dobe.

Osobný odber

Objednaný zážitok si môžete vyzdvihnúť tiež osobne na viac ako 70 odberných miestach po celej SR i ČR zmluvnej spoločnosti Zásielkovňa.sk. Keď objednáte zážitok v pracovnej dobe do 12:00, tak si budete môcť vyzdvihnúť zážitok na našich výdajných miestach do 3 pracovných dní po objednávke. Objednávka zrealizovaná po 12. hodine do 4 pracovných dní. Zoznam výdajných miest.

Osobný odber v Bratislave

Objednaný zážitok si môžete vyzdvihnúť tiež osobne na adrese Šustekova 49, 851 04 Bratislava (depo) zmluvnej spoločnosti Zásielkovňa.sk. Keď objednáte zážitok v pracovnej dobe do 12:00, tak si budete môcť vyzdvihnúť zážitok na našich výdajných miestach do 2 pracovných dní po objednávke. Objednávka zrealizovaná po 12. hodine do 3 pracovných dní. Zoznam výdajných miest.

Doručenie do Čiech

Ak urobíte objednávku do 12. hodiny, tak Vám doručíme zážitok po celej ČR do dvoch pracovných dní. Objednávka zrealizovaná po 12. hodine do 3 pracovných dní. U českej objednávky je nutné platiť bankovým prevodom alebo kartou.

Ceník dopravného

Hodnota objednávky 0 - 199,99 EUR

Spôsob dopravy

Expresná balíková
služba UPS

Epoukaz

Osobný odber SR/ČR

Balíková služba PPL do ČR

Forma platby

Dobierka

4,84 €

nemožné

2,99 €

nemožné

Bankový prevod

3,99 €

0 €

2,99 € 

3,99 €

Ostatné

3,99 €

0 €

2,99 € 

3,99 €

Hodnota objednávky 200 EUR a viac

Spôsob dopravy

Expresná balíková
služba DHL

Epoukaz

Osobný odber SR/ČR

Balíková služba

PPL do ČR

Forma platby

Dobierka

0 €

nemožné

0 €

nemožné

Bankový prevod

0 €

0 €

0 €

0 €

Ostatné

0 €

0 €

0 €

0 €

  • Cena dopravy je vrátene DPH 20%

0222 205 419

(Po-Pia: 8-20)

Zostaňte s nami v kontakte

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o. - Všetky práva vyhradené